Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk

  • 111 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Toeristen die in New York verblijven kunnen een overnachting boeken in een prachtig appartement in Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk. Het appartement bestaat uit 2 slaapkamers en 1 badkamers.

Een magnetron en een koelkast worden ook verstrekt voor uw gemak. Naar John F. Kennedy International luchthaven is het circa 10 minuten rijden met de auto.

Resorts World Casino New York City is 3,1 km van de accommodatie, terwijl Queens Borough Hall op 3,2 km ligt. Het appartement biedt accommodatie in de Jamaica wijk, niet ver van New Day Christian Church.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk
Modern Home: Near Jfk & Laguardia, Food Shops Mall & Train
Mobiele prijsaanbieding

Modern Home: Near Jfk & Laguardia, Food Shops Mall & Train

2.7 km van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
Explore Rooms Jfk
Mobiele prijsaanbieding

Explore Rooms Jfk

2.7 km van de accommodatie
The Resorts World Experience
Mobiele prijsaanbieding

The Resorts World Experience

2.7 km van de accommodatie
USD 128 USD 115
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven John F. Kennedy International
    8 km

    Treinstations

    Jamaica
    1,3 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment geplaatst?
      Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment is in de wijk Jamaica gelegen, op ongeveer 10 minuten rjden weg van Resorts World Casino New York City.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment zijn onder andere Police Officer Edward Byrne Park, Resorts World Casino New York City, Queens Borough Hall.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment?
      Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment is gelegen binnen 0,5 km van de luchthaven John F. Kennedy International.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Lakewood Avenue & Pinegrove Street en bevindt zich binnen 50 meter van Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk apartment.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een magnetron, een koelkast en glaswerk.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 111 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven John F. Kennedy International
    8 km

    Treinstations

    Jamaica
    1,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Welcome To Nyc! Modern Luxury 2 Br-5 Min From Jfk

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten